O nas

Dzięki dostępowi do zdalnych kanałów kontaktu (telefon, internet, poczta e-mail) kontaktują się z Nami Klienci z różnych części kraju. Odległość nie jest przeszkodą w nawiązaniu współpracy. Jesteśmy w stanie obsłużyć klienta z każdego zakątka Polski, wystarczy kontakt.  

Przez cały czas naszego działania pomogliśmy już setkom Klientów. Zdecydowana większość do Nas wraca i korzysta z Naszych usług już od kilku lat, co jest chyba największą rekomendacją. Ponadto osoby korzystające kolejny raz z usług Naszego Pośrednictwa Kredytowego wracają nie tylko jak mają problem w uzyskaniu kredytu, ale także wtedy, kiedy chcą być sprawnie i fachowo obsłużeni, ponieważ wiedzą już, że MY to gwarancja profesjonalizmu i skuteczności.   

Naszą działalność opieramy głównie na kredytach tzw. trudnych, czyli dla Klientów, którzy z różnych powodów sami nie uzyskali kredytów w bankach. Najczęściej są to kredyty związane z tak popularnymi hasłami i problemami jak:

  • - brak zdolności kredytowej
  • - opóźnienia w spłacie
  • - brak historii kredytowej
  • - zobowiązania z sektora pozabankowego
   

Obsługujemy osoby fizyczne, jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki osobowe i prawa handlowego.   

Każdemu Klientowi zgłaszającemu się do Nas po Kredyt gwarantujemy, że szczegółowo zapoznamy się z jego sytuacją i problemem oraz sprawdzimy i rozważymy wszystkie możliwości uzyskania kredytu.  

Dowiedz się o nas więcej pod numerem 570-070-997 lub 570-070-477